Kontakt

Marknadsföreningen i Värmland
Box 570
651 12 Karlstad

info@marknadsforeningen.nu


Sveriges Marknadsförbund
www.svemarknad.se

Ordförande
Marthe Hem
Sales Manager Destination Karlstad, Nordic Choice Hotels
marthe.hem@nullchoice.se

Kassör
David Lassing
Digital strateg, Sportality
david.lassing@nullsportality.se

Nina Skogsberg
Copywriter, Bulldozer Kommunikationsbyrå
Telefon: 070 281 57 42
nina@nullbulldozer.se

Andreas Stjärnhem
Creative Director, Sticky Beat
Telefon: 070 589 66 93
stjarnhem@nullstickybeat.se

Erica Ling
Center Coordinator, Mitt i City-gallerian
Telefon: 073 500 89 40
erica.ling@nullolavthon.com

Kristoffer Ljung
Projektledare, Happy Republic
Telefon: 070 552 77 83
kristoffer.ljung@nullhappyrepublic.se

Jennie Persson
Projektledare, KCCC
Telefon: 072 142 89 92
jennie.persson@nullkarlstadccc.se

Maja Hedin
Kommunikationsansvarig, Projektledare, Effect Management
Telefon: 072-179 81 41
maja.hedin@nulleffect.se