Kontakt

Marknadsföreningen i Värmland
Box 570
651 12 Karlstad

info@marknadsforeningen.nu


Ordförande
Evelina Nilsson
Marknadsförare och LIA-ansvarig, Brobygrafiska
073-8434200
evelina.a.nilsson@nullsunne.se

Kassör
Maja Hedin
Communications Manager & Project Manager, Effect Management
072-179 81 41
maja.hedin@nulleffect.se

Sekreterare
Charlotte Brunmark
Copywriter och translator
charlotte@nullcharlottebrunmark.se

Michaela Sjöqvist
Projektledare, Happy Republic
michaela.sjoqvist@nullhappyrepublic.se

Linda Ohlson Smith
Client Director, Goldstorm
linda.ohlson.smith@nullgoldstorm.se

David Runqvist
Kommunikatör och projektledare med fokus på design och kreativitet
hej@nulldavidrunqvist.se

Anja L Feldt
Creative director/Partner, Marytale Filmbyrå AB
info@nullmarytale.se

Marcus Nilsson
Marknad/Kommunikationsansvarig, Helmia
marcus.nilsson@nullhelmia.se

Johan Malmberg
Business Development Manager
johan@nullbulldozer.se